Oaza Dorosłych

02.03.2019 
Pobierz stronę w formacie PDF

Oaza Dorosłych powstaje w Koszalinie!

Pragniemy podzielić się z Wami informacją, że w Koszalinie powstaje pierwsza wspólnota oazowa naszej diecezji dla osób dorosłych.

Naszym celem jest przede wszystkim zgromadzenie osób, które zachwyciły się charyzmatem Ruchu Światło-Życie (np. w gałęzi młodzieżowej), nadal chcą podążać drogą zaproponowaną przez Ks. Franciszka Blachnickiego i w ten sposób pogłębiać swoją relację z Panem Bogiem, a także osób, które chciałyby dopiero odkrywać piękno tego charyzmatu.

Nasza propozycja skierowana jest do osób dorosłych w każdym wieku, zarówno studentów, osób samotnych czy żyjących w małżeństwach i nie będących w Domowym Kościele (gdyż druga strona nie jest zainteresowana tego rodzaju formacją) oraz wdowców.

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną poprzez formację w grupie osób dorosłych dzielić się swoimi doświadczeniami i dążyć do dojrzałego przeżywania wiary i diakonii, czyli służby w Kościele.


Moderatorem Oazy Dorosłych jest ks. Dariusz Wypych.


Prosimy osoby zainteresowane włączeniem się do oazowej wspólnoty dorosłych o kontakt mailowy na adres: krystianinf@gmail.com lub telefoniczny: 604858643.


Wyświetleń: 744
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x