Diecezjalna Oaza Matka

05.06.2019 
Pobierz stronę w formacie PDF

Oaza Matka to czas spotkania diakonii rekolekcyjnych poszczególnych stopni, ale przede wszystkim to czas modlitwy, wołania o Ducha Świętego, by działał w sercach uczestników Oaz i czas błogosławieństwa, rozesłania moderatorów i animatorów do służby.


Zapraszamy moderatorów, osoby odpowiedzialne, animatorów, pary posługujące w czasie rekolekcji na Diecezjalną Oazę Matkę 22 czerwca 2019 r. do Centrum Edukacyjno-Formacyjnego w Koszalinie. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00 Eucharystią, następnie spotkają się posługujący na poszczególnych turnusach i stopniach.  DOM zakończy się o 12.30 wspólnym obiadem.


Zgłoszenia przyjmowane są do 16 czerwca:

  •  posługujący w gałęzi dziecięco-młodzieżowej na adres: recepcja@koszalin.oaza.pl,
  •  posługujący na rekolekcjach Domowego Kościoła: do Pary Diecezjalnej.

Oaza Matka to czas omadlania letnich oaz, ale przede wszystkim duchowego przygotowywania się do nich. Zapraszamy animatorów i moderatorów do wspólnej modlitwy!


Wyświetleń: 425
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x