Fotorelacja z oaz wakacyjnych

11.08.2019 
Pobierz stronę w formacie PDF

Wakacje dobiegają pomału końca, dlatego to dobry czas na przypomnienie, jak minęły nasze oazy wakacyjne.
Pierwszy turnus ruszył z kopyta już 28 czerwca. Trzy miejsca, cztery oazy:
Borne Sulinowo: Oaza Nowego Życia 0 i I stopnia, Kołobrzeg: Oaza Nowej Drogi I stopnia, poza granicami diecezji- Szczawa: Oaza Nowego Życia II stopnia. Uczestnicy byli fantastyczni, diakonie wspaniałe, a czas pełen Bożych owoców.
Niecodziennym turnusem była Oaza Rodzin, ponieważ rozpoczęła się w połowie miesiąca w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie. Ponad 80 osób w centrum diecezji przeżywało swój I stopnień.
Drugi turnus to znów Borne Sulinowo - Oaza Dzieci Bożych II stopnia i Lekowo - druga zerówka.
Czas rekolekcji to też Dni Wspólnoty, w tym roku wyjątkowo trzy: 11, 25 i 29 lipca. Każdy z nich odbył się z obecnością Pasterza naszej diecezji.


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i powrotu do tych niepowtarzalnych chwil:


https://www.facebook.com/pg/OazaKoszalin/photos/?tab=album&album_id=2305634186189802

 

Rekolekcje były dla Ciebie ważnym przeżyciem, którym chcesz się podzielić? Napisz do nas: dks.koszalin@gmail.com


Wyświetleń: 243
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x