Sesja o pilotowaniu kręgów DK - świadectwa

18.08.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Ks. Andrzej Wachowicz oraz Maria i Ryszard Karolewscy prowadzili w te wakacje sesję o pilotowaniu kręgów DK. Sesja odbyła się w Ostrowie k. Karwii, w budowanym domu parafialnym, który stał się na ten czas ośrodkiem rekolekcyjnym.

Gościnnie przyjął nas w tym miejscu wspaniały ks. proboszcz Andrzej Buja i z zaufaniem powierzył nam klucze do kościoła i do ośrodka. Zapraszamy do zapoznania się ze świadectwami z tych rekolekcji w serwisie centralnym Domowego Kościoła.


Wyświetleń: 3674
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x