Po rekolekcjach w Koniakowie

01.09.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Po tegorocznych rekolekcjach rodzin, zorganizo- wanych przez Domowy Kościół, z udziałem dwóch naszych par animatorskich (Joanna i Grzegorz Jabłońscy - diakonia wychowawcza, Beata i Mirosław Wijasowie - animatorzy kręgu), napłynęło wiele podziękowań.

Chcemy się nimi z Wami podzielić, ciesząc się raz jeszcze łaską tego czasu. Załączamy też wiersz i tablo z rekolekcji.

 

 • Witamy Wszystkich i z serca pozdrawiamy!
  Chcielibyśmy wszystkim serdecznie podziękować za Wasze świadectwo życia, za radość, za każde dobre słowo, spojrzenie i uśmiech. Ale najbardziej dziękujemy dobremu Bogu, za to, że pozwolił nam przeżywać ten święty czas rekolekcji w tym czasie i wśród Was. Dziękujemy wszystkim razem i każdemu z osobna pamiętając o Was w modlitwie. Wzrastajcie w wierze, nadziei i miłości.


  Danka i Rysiek Wróbel oraz dzieci: Jakub, Dawid, Denis, Monika, Agata, Mariola, Ola i Karola
  P.S. Łukasz dzięki za piękny wiersz - warto starać się być pięknym wewnętrznie.
   
 • Alleluja!
  Dziękujemy wszystkim za współuczestnictwo z nami w tych wspaniałych rekolekcjach! i życzymy Wam i sobie wspaniałych ich owoców! Pozdrawiamy. Z Bogiem.


  Młodzi Małżonkowie
  Marysia i Przemek Kopczyńscy
   
 • Witamy Was, Alleluja!
  Dziękujemy bardzo Wam wszystkim za wspaniałe rekolekcje. Mamy nadzieję, że Pan dopomoże jak najdłużej czerpać z bogactwa tego świętego czasu. Księdzu dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa i za tablo. Zapraszamy do nas. Serdecznie wszystkich pozdrawiamy!


  Dorota i Bohdan Lizoniowie
   
 • Serdecznie pozdrawiamy wszystkich.
  Jesteśmy pełni wdzięczności Panu, że na naszej drodze postawił tyle pięknych małżeństw. Wszystkie miały wielki wpływ na nasze spotkanie z Jezusem Chrystusem. Szczególnie dziękujemy Marylce i Janowi za Wasze oddanie w miłości (co by to było gdyby Was nie było), mamy nadzieję, że znajdziecie czas i siłę aby nie ustawać w organizowaniu takich cudownych rekolekcji, ks. Piotrowi za uśmiech, entuzjazm, ciepłe słowo, świadectwo czym jest kapłaństwo i za normalność, Marzence i Tomkowi co tu dużo pisać, za wszystko, po prostu za to że jesteście, Dorotce, Bogdanowi i Jakubowi za to że pokazaliście nam jak żyć, Diakonii Wychowawczej za podjęty trud, który w jednym przypadku został wyróżniony "laską pasterską". Przez wiele lat poszukiwaliśmy bieszczadzkich aniołów, a znaleźliśmy je w Beskidach i to tyle na raz :)) Chwała Panu.


  P.S. Asiu strasznie nam przykro, ale uświadomiliśmy sobie, że nawet się nie pożegnaliśmy ale zapewniamy o modlitwie. Jako wyraz naszej wdzięczności załączamy i dedykujemy Wam wszystkim wiersz, jak się okazuje jest to wiersz o Was.
   

„PIĘKNYM BYĆ”


Być pięknym to
być starym i młodym,
brzydkim i nudnym czasami
być wielkim i małym, gdy potrzeba.
To być głodnym w ciągłym dawaniu siebie,
to iść pod wiatr i być jak skała,
gdy chcą, żebyś był inny:
łatwy do strącenia,
byś popłynął z nurtem czasu,
by czas cię stłamsił i rozcieńczył,
by cię zagarnął i wrzucił w krainę bezmyślności.
Być pięknym,
pięknym być
jak skarb,
jak list odkryty.
Być pięknym jak Wy...

Łukasz 12.12.2009


Wyświetleń: 3786
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

 • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
 • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
 • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x