Rajskie klimaty

15.09.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

W dniach 10-11 września w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej odbyło się podsumowanie pracy rocznej Domowego Kościoła. Była tam i nasza delegacja w składzie: Agnieszka i Radosław Orłowscy, Ewa i Zbigniew Lange oraz ks. Zbigniew Woźniak.

Dla nowej pary diecezjalne j to doświadczenie spotkania na forum międzynarodowym, na spotkaniu bowiem byli również obecni  reprezentanci DK z Niemiec, Austrii, Ukrainy i Słowacji. Tam też dokonało się oficjalne przekazanie im odpowiedzialności za DK w naszej diecezji.

Głównym tematem była wierność charyzmatowi. Obfita relacja ze spotkania dostępna jest na stronach centralnego serwisu DK. Tematy trudne i ważne, ale były też momenty wytchnienia. Wszyscy uczestnicy pielgrzymowali do przepięknego sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie. Nasza ekipa dodatkowo wybrała się nocą do pobliskiego Świebodzina, by zobaczyć statuę Chrystusa Króla. Rzeczywiście robi ona wrażenie. Samo seminarium także emanowało pięknem i pokojem. Istne rajskie klimaty – nie dziwi więc nazwa miejscowości, w której się ono znajduje: Paradyż (łac. paradisum – raj).


Wyświetleń: 3221
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x