Rozwód? Przemyśl to!

29.09.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Od 21 września spot "Bajka" emitowany jest kilka razy dziennie w TVP1, TVP2 i TVP INFO! Wszystkim, którzy włączyli się w akcję wysyłania protestów przeciwko wstrzymaniu tego spotu w telewizji jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Obecność w telewizji publicznej zwielokrotnia zasięg kampanii prowadzonej przez Fundację Mamy i Taty. Dobrą wiadomością ostatnich dni jest też patronat honorowy nad tą akcją Rzecznika Praw Dziecka Pana Marka Michalaka. Już dziś można powiedzieć, że dzięki hojnemu zaangażowaniu zwykłych ludzi od początku tego roku dokonała się rzecz zdawałoby się niemożliwa. Oto suma wielu drobnych darowizn złożyła się na kwotę, dzięki której, mając jeszcze w styczniu jedynie pomysł i głęboką wiarę w sens jego realizacji, Fundacja prowadzi dziś pierwszą w Polsce kampanię społeczną o skutkach rozwodów dla dzieci, która będzie też prawdopodobnie jedną z większych kampanii społecznych realizowanych za pośrednictwem telewizji w naszym kraju.

Więcej na stronach Fundacji Mamy i Taty. Zachęcamy też do promowania tego newsa i spotu w swoich profilach społecznościowych i na stronach internetowych wspólnot. Strona wpłat on-line na dalszą kampanię dostępna jest tutaj. Zapraszajmy też na informacyjną stronę internetową kampanii. Są tam ciekawe dane dla małżeństw zagrożonych rozwodem.


Wyświetleń: 3047
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x