Samochodowa Randka Małżeńska

24.10.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

Potem kino kawiarnia i spacer w księżycową letnią noc... śpiewał amant przedwojenego kina Eugeniusz Bodo. Parafrazując słowa tej piosenki można by zaśpiewać iż: "Umówiłem się z nią na 5-tą", a potem zabiorę ją na przejażdżkę samochodem po okolicy.

Polecamy Wam Samochodową Randkę Małżeńską, by rozpalić na nowo żar Miłości, który może już trochę przygasł. To nowatorska propozycja spędzenia miłego wieczoru we dwoje. Jest to akcja skierowana przede wszystkim do małżeństw, w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, bez względu na ilość spędzonych ze sobą lat. Będzie to okazja, by odkryć moc sakramentalnego TAK :) W tej randce nie chodzi więc o znalezienie partnera, ale o odświeżenie relacji i powrót do źródła Waszej Miłości. Brzmi Romantycznie? Oczywiście, bo czyż randka nie ma być właśnie taka...

Samochodowa Randka Małżeńska, to ogólnopolska akcja organizowana przez Domowy Kościół Diecezji Warszawsko-Praskiej, rodzinną gałąź Ruchu Światło-Życie we współpracy z Domowym Kościołem poszczególnych diecezji w całej Polsce. Głównym zadaniem jakie sobie stawiamy jest stały rozwój miłości małżeńskiej i rodzinnej, pojmowanej jako bezinteresowny dar z siebie oraz tworzenie środowisk przyjaznych małżeństwu i rodzinie.

Pragniemy zaprosić Państwa do spędzenia sympatycznego wieczoru we dwoje, najpierw w kinie, a następnie przy audycji radiowej tworzonej przy aktywnym udziale radiosłuchaczy. Jest to pierwsze w Polsce, a może i na świecie, tego typu przedsięwzięcie. Możemy zatem obiecać, że na pewno nie będziecie się Państwo nudzić. Wystarczy chęć, parę groszy na dwa bilety, trochę czasu przeznaczonego tylko dla siebie i samochód z radiem.

W celu skorzystania z powyższej propozycji i zapoznania się ze szczegółami prosimy o wejście na stronę internetową: www.randkamalzenska.pl, przez którą można również zarezerwować bilety. W naszej diecezji do tej akcji są zgłoszone kina: w Białogardzie, Pile i Trzciance.

Nie zapomnijcie powiadomić i namówić swoich krewnych, przyjaciół oraz znajomych. Do zobaczenia w wybranym przez Was kinie o godz. 17:00 dnia 20 listopada 2011r. Ewentualne pytania można kierować do odpowiedzialnych Domowego Kościoła w naszej diecezji, korzystając z poniższego formularza.


Formularz kontaktowy

Wyświetleń: 2802
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x