Więcej świadomości

07.12.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

"Rozwód rodziców jest szczególnym dramatem dla dziecka. Rozdarcie między rodzicami, odczucie bycia narzędziem walki i przedmiotem targów, rozbicie między dwa miejsca, poczucie braku obecności obojga rodziców powodują ogromny kryzys w życiu dziecka pociągający za sobą często nieodwracalne konsekwencje na całe życie człowieka".

To fragment raportu o rozwodach w Polsce i na świecie, który został sporządzony po kampanii Fundacji Mamy i Taty "Rozwód. Przemyśl to". W piątek 2 grudnia w Polskiej Agencji Prasowej odbyła się konferencja podsumowująca tę kampanię. Z przeprowadzonych przez firmę badawczą IQS badań wynika, że co czwarty Polak zetknął się z jej przekazem. Ponad połowa mających kontakt z kampanią oceniła ją pozytywnie lub bardzo pozytywnie a tylko 13% negatywnie. Ważniejsze jednak jest to, że wśród wszystkich badanych z 68% do 78% wzrosła liczba osób świadomych negatywnego wpływu rozwodu na zdrowie dziecka!

Prezentacja z podsumowaniem kampanii i raport dostępne są na stronach Fundacji.


Wyświetleń: 2533
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x