NIE konkubinatom

16.12.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

W ostatnich dniach m.in. Pani Agnieszka Kozłowska-Rajewicz pełnomocnik  rządu ds. równego traktowania zapowiedziała zrównanie w prawach z małżeństwami osób pozostających w związkach partnerskich. Jest to zapowiedź administracyjnego wymuszania nieakceptowanych i szkodliwych społecznie zmian obyczajowych.

Burzy to również polski porządek konstytucyjny. Zapewnienia Pana Premiera Donalda Tuska w expose, że „państwo polskie nie jest od tego, aby przeprowadzać obyczajową rewolucję” nie brzmią niestety przekonywająco.

Szczególnie, gdy w dniu 17 listopada 2011 roku Zespół Doradców Strategicznych Prezesa Rady Ministrów ogłasza dokument  „Długookresowa Strategia Rozwoju Kraju – Polska 2030. Trzecia fala nowoczesności.”, który stanowi ramy tzw. nowego porządku strategicznego. W części drugiej na stronie 164 tego dokumentu czytamy:

W perspektywie kolejnych pięciu lat konieczne będzie zrównanie w prawach osób, które funkcjonują w nieformalnych ale stałych związkach.

Do 21 grudnia 2011 roku każdy z nas jako obywatel Rzeczypospolitej Polskiej ma prawo, w ramach publicznych konsultacji, do wyrażenia swojej opinii i sprzeciwu wobec takich zmian.

Zachęcamy Państwa do wyrażenia stanowiska w tej sprawie i powiedzenia „NIE” planom osłabiania instytucji małżeństwa w polskim porządku prawnym. Wystarczy wysłać mailem na adres pl2030@kprm.gov.pl swoją opinię do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Propozycję treści listu znajdą Państwo TUTAJ. Zachęcamy do sformułowania, w oparciu o nasz wzór, własnego listu i koniecznie nadanie własnego tematu wysyłanej wiadomości. Prosimy też pamiętać o podpisie i wysłaniu kopii do nas.

Każdy głos się liczy ! Tylko dzięki licznemu zaangażowaniu jakikolwiek społeczny sprzeciw może być skuteczny.
Dziękujemy Państwu za każdą minutę poświęconą tej sprawie.

Serdecznie pozdrawiamy.
Paweł Woliński
Fundacja Mamy i Taty


Wyświetleń: 2768
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x