Niedziela w piątek

30.12.2011 
Pobierz stronę w formacie PDF

"Przez prawie trzysta lat domy były miejscem sprawowania liturgii Kościoła. Nie wiemy dokładnie, jak wyglądała taka domowa liturgia tamtych czasów. Spróbujmy uruchomić wyobraźnię" - zachęca w swoim artykule ks. Tomasz Jaklewicz. My natomiast namawiamy do przeczytania całego tekstu opublikowanego na stronie głównej oazy.

Przy okazji pozdrawiamy wszystkie rodziny z Domowego Kościoła, które dziś obchodzą swoje patronalne święto. Dość nietypowa niedziela Świętej Rodziny, bo wypadła akurat w piątek :) Na dodatek dziś wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Takie jest jednak życie. Niech Pan błogosławi wszystkim kręgom rodzin w nowym roku i każdej z rodzin z osobna. Jesteście dla całej oazy ważni i potrzebni.

Za cały Domowy Kościół w naszej diecezji została dziś odprawiona Msza Święta w kaplicy pw. bł Jana Pawła II w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie.


Wyświetleń: 2434
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x