Trzeci stopień

01.02.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Pojawiły się już pierwsze propozycje Oazy Nowego Życia stopnia trzeciego. Osoby po "dwójce" z naszej diecezji zachęcamy do zainteresowania się udziałem i kontaktem z organizatorami już na własna rękę. Wydaje się, że np. "trójka" w Pradze, to bardzo obiecujące i dostępne finansowo doświadczenie.

Będziemy dodawać w tym artykule także inne pojawiające się propozycje oaz trzeciego stopnia. Poniżej podajemy linki do dostępnych już informacji:

Praga - od 30 czerwca do 17 lipca 2012 r.
Rzym - od 21 lipca do 6 sierpnia 2012 r.


Wyświetleń: 2879
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x