Domowy Kościół po amerykańsku

02.02.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Pod koniec ubiegłego roku odbyły się w Luizjanie rekolekcje ewangelizacyjne dla Amerykanów. W sumie uczestniczyło w nich piętnaście amerykańskich małżeństw, które prawdopodobnie stworzą trzy kręgi Domowego Kościoła. Wszyscy uczestnicy rekolekcji zadeklarowali chęć formacji w DK.

Wiemy także o innych parach małżeńskich które, choć nie mogły uczestniczyć w naszych rekolekcjach, są żywo zainteresowane formacją DK. Być może będą to uczestnicy kolejnych rekolekcji ewangelizacyjnych za kilka miesięcy. Podczas pobytu w Luizjanie o. Piotr Kleszcz filmował wiele zdarzeń podczas naszego pobytu. Powstał z tego 30-minutowy film. Jest on naszym podsumowaniem i świadectwem, że Bóg daje nam niezwykłe dary, o których wcześniej nie śmieliśmy nawet marzyć.

Agnieszka i Tomasz Talaga
za: www.dk.oaza.pl

 


Wyświetleń: 1946
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x