Finanse w rodzinie

24.04.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Spotkanie „Finanse w rodzinie” to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wolności finansowej. Przeznaczone jest zarówno dla bogatych, jak i biednych, dla pracowników i pracodawców, dla biznesmanów i bezrobotnych, dla tych wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat zarządzania rodzinnymi finansami.

Szczególne zaproszenie kierujemy do małżeństw i rodzin. Spotkanie ma charakter otwarty. Zapraszamy na nie 5 maja 2012 r. (sobota) do świetlicy w Domu Studenta, ul. Leśna 1 w Koszalinie. Czas trwania:  9.30 - 16.30 (z przerwą na obiad).

Zakres tematyczny:

 • Czy Biblia mówi coś konkretnego o finansach?
 • Czy wydawanie pieniędzy ma wpływ na wieczność?
 • W jaki sposób Bóg patrzy na długi?
 • Czy chrześcijanin powinien być biedny?
 • Czy powinniśmy się ubezpieczać?
 • Czy życie moich przodków może mieć bezpośredni wpływ na moje finanse?

Prelegentem jest  mgr inż. Dominik Nolbert Dominik z Warszawy (lat 29). Od 6 lat żonaty, ojciec dwójki dzieci. Wraz z żoną należy do Kościoła Domowego Ruchu Światło-Życie. Doktorant wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej. Specjalizuje się w zakresie nanotechnologii oraz konstrukcji urządzeń precyzyjnych. Zatrudniony w Instytucie Papieża Jana Pawła II w Warszawie jako administrator sieci - informatyk.

W szczególny sposób zajmuje się tematyką New Age, zagrożeniami duchowymi, demonologią, tematyką błogosławieństw i przekleństw, i Bożymi zasadami finansowymi. Prywatnie interesuje się genealogią, fotografią i nowoczesnymi technologiami. Uwielbia dalekie podróże samochodowe w zachodnie rejony morza śródziemnego (Chorwacja, Czarnogóra, Albania, Turcja).

Koszty (kawa, herbata, obiad, dojazd prelegenta, materiały):

 • Osoba dorosła – 30 zł
 • Małżeństwo – 40 zł
 • Rodzina – 50 zł (dzieciom zapewniamy opiekę)

Zgłoszenia do końca kwietnia: s. M. Eligia Pawlisz ISSM; tel. kom. 603 256 785, e-mail: s.eligia@szensztat.pl


Wyświetleń: 2253
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

 • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
 • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
 • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x