Audiobooki dla taty

04.08.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Pomysłem na miłe zaskoczenie każdego Taty mogą być książki i audiobooki przygotowane specjalnie z myślą o ojcach. Seria PRZYGODA BYCIA OJCEM składa się z trzech części skierowanych do ojców przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym i nastolatków.

Część I pomoże zrozumieć:

z czym musi zmierzyć się ojciec przedszkolaka,
dlaczego warto znaleźć czas na wspólną zabawę,
jak zadbać o bezpieczeństwo swojego dziecka,
jak uczyć dyscypliny w atmosferze miłości.

Część II to odpowiedzi na pytania:

jak godzić rolę ojca z pracą zawodową,
kiedy działać, a kiedy zachować spokój,
co niszczy, a co buduje trwałą więź z dzieckiem,
czego potrzebują z Twojej strony dzieci w wieku szkolnym.

Część III podpowie:

Jak rozmawiać z nastolatkami?
Co można kontrolować a czego się nie da?
Jak pomóc dzieciom ominąć życiowe rafy i cieszyć się czasem wspaniałych zmian?
Seria została opracowana przez socjologa Dr Kena Canfielda, specjalizuje się on w tematyce ojcostwa i historii rodziny. Canfield założył w Stanach Zjednoczonych Narodowe Centrum Na Rzecz Ojcostwa (National Center for Fathering). W ten sposób rokrocznie spotyka się z tysiącami ojców prowadząc warsztaty, badania i konferencje. Opracował szereg materiałów przeznaczonych do wykorzystania podczas warsztatów i seminariów dla ojców. Jest ekspertem Międzynarodowej Rady Programowej Tato.Net. Od 30 lat jest żonaty, ma pięcioro dzieci i czworo wnucząt.

Być tatą to coś więcej niż naprawić dziecku zepsutą zabawkę, zarobić pieniądze na utrzymanie rodziny i bywać w domu od czasu do czasu. Być tatą to stać się przyjacielem dziecka i jego przewodnikiem. To wprowadzić dziecko w świat niezwykłej przygody i odkryć przed nim tajemnice, których nie zna mama.

www.wydawnictwo-oaza.pl


Wyświetleń: 2660
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x