Podsumowanie oaz

03.09.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

31 sierpnia kapłani i odpowiedzialni za oazy wakacyjne dokonali podsumowania rekolekcji w naszej diecezji. Odbyło się również podsumowanie OŻK 2012 w Centrum Ruchu w Krościenku w dniach 27-29 sierpnia br. Spotkanie prowadził moderator generalny Ruchu ks. Adam Wodarczyk.

W obradach Krajowego Kolegium Moderatorów uczestniczył bp Adam Szal, delegat KEP ds. Ruchu Światło-Życie. Na Podsumowanie przybyli z całego kraju moderatorzy diecezjalni i zakonni, niektórzy odpowiedzialni za diakonie centralne, a także przedstawiciele Diecezjalnych Diakonii Oaz Rekolekcyjnych oraz animatorzy.

Byli tam również ks. Zbigniew Woźniak, ks. Tomasz Tomaszewski - od dziś pełniący posługę moderatora diecezjalnego - i s. Grażyna Łazor.

Zobacz artykuł i zdjęcia na www.oaza.pl

 


Wyświetleń: 2736
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x