Forum biblijne

07.09.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Centralna Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie zaprasza do podjęcia internetowej inicjatywy dzielenia się Słowem Boga. 1 września ruszyło forum biblijne www.CzytamyBiblie.pl Rozważana będzie sama Ewangelia. Równe 3 miesiące. Każdego dnia, rozdział po rozdziale. Zakończenie 30 listopada.

Jest to świetna mobilizacja, by samemu na nowo odkryć życie Jezusa, podzielić się refleksjami na forum z innymi osobami oraz ubogacić się tym jak Słowo ich poruszyło. Więcej szczegółów na Forum.

za: www.oaza.pl


Wyświetleń: 2633
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x