DVD z 40-lecia diecezji

22.09.2012 
Pobierz stronę w formacie PDF

Dostępne są już filmy DVD z obchodów 40-lecia diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Płyty można zamawiać pod numerem telefonu 721 107 498 lub na e-mail: sklep@dobremedia.org. Osobno nagrane są materiały filmowe z Kongresu Ruchów i ze świętowania na Stadionie "Gwardii".

Koszta poszczególnych płyt kształtują się jak niżej. Do paczek będą też doliczane koszty pakowania i wysyłki.

  • 15 zł dwie płyty z 18 maja 2012 - Kongres Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich
  • 35 zł pięć płyt z 19 maja 2012 - Obchody Rocznicowe na Stadionie "Gwardii"

Wolą ojców Antonello  Cadeddu i Enrique Porcu było, aby ewentualne zyski za sprzedaży przekazać na cele wskazane przez Biskupa Ordynariusza. Zgodnie z tą intencją, będą one dzielone na dwa dzieła: hospicjum w Darłowie i Fundacje Dobre Media Nowej Ewangelizacji.


Wyświetleń: 2127
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x