Oazy wakacyjne 2013

19.05.2013 
Pobierz stronę w formacie PDF

Witaj na stronie, gdzie będą umieszczane informacje dotyczące tegorocznych oaz wakacyjnych. Już dzisiaj warto zaplanować czas na rekolekcje oazowe, aby przeżyć tę wakacyjną przygodę z Bogiem i ludźmi, którzy Go poszukują.
 


Co?
 
Dla kogo? Kiedy? Gdzie?

Oaza Dzieci Bożych (ODB) stopnia I
 
dzieci po kl. III
szkoły podstawowej
1.-7.07. Połczyn-Zdrój

Oaza Dzieci Bożych
(ODB) stopnia II

 
dzieci po kl. IV
szkoły podstawowej
15.-31.07. Ostrowiec
koło Wałcza

Oaza Dzieci Bożych
(ODB) stopnia III

 
dzieci po kl. V
szkoły podstawowej
28.06.-14.07. Lipie
Oaza Nowej Drogi
(OND) stopnia I

dzieci po kl. VI
szkoły podstawowej
 
28.06.-14.07. Borne
Sulinowo

Oaza Nowej Drogi
(OND) stopnia II

 
młodzież po kl. I
gimnazjum
15.-31.07. Ostrowiec
koło Wałcza

Oaza Nowego Życia
(ONŻ) stopnia 0

 
młodzież po kl. II
gimnazjum

28.06.-14.07.
 
Lekowo

15.-31.07.
 

Oaza Nowego Życia
(ONŻ) stopnia I

 
młodzież po ONŻ 0o
i rocznej formacji

28.06.-14.07.
 
Borne
Sulinowo
15.-31.07.
Lipie
 

Oaza Nowego Życia
(ONŻ) stopnia II

 
młodzież po ONŻ Io
i rocznej formacji
15.-31.07. Role
koło Lipia


Zgłoszenia na oazy wakacyjne przyjmuje Centrum Ruchu Światło-Życie Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej - telefonicznie: 600 604 137 lub pocztą elektroniczną: recepcja@koszalin.oaza.pl, w terminie od 8 kwietnia do 25 maja br. lub do wyczerpania miejsc w poszczególnych ośrodkach rekolekcyjnych. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Każdej ze zgłoszonych osób recepcja przydzieli sygnaturę, czyli numer identyfikacyjny składający się z litery i cyfry, np. B23. Na wskazany przez osobę zgłaszającą adres e-mail zostanie wysłana karta uczestnika. Najpierw należy ją wydrukować (koniecznie dwustronnie na jednej kartce formatu A4), a następnie zapoznać się z umieszczonymi w niej wymaganiami wychowawczymi i zasadami organizacyjnymi, które obowiązują podczas rekolekcji. We wskazanych miejscach kartę dokładnie wypełniają: uczestnik oazy, jego rodzice lub prawni opiekunowie, kapłan (moderator oazy lub inny duszpasterz z parafii uczestnika) oraz lekarz rodzinny. Wypełnioną kartę należy do 10 czerwca br. dostarczyć, osobiście lub listownie, do: Centrum Ruchu Światło-Życie, ul. Seminaryjna 2, 75-817 Koszalin.

Koszt rekolekcji 17-dniowych wynosi 700 zł, a 7-dniowych - 380 zł. Zaliczkę w wysokości 200 zł należy wpłacić do 10 czerwca br. Po tym terminie, zgłoszenia bez uiszczonej zaliczki będą traktowane jako nieaktualne. Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem rekolekcji. Obu wpłat trzeba dokonać na konto Centrum Ruchu Światło-Życie w Koszalinie, nr 63 1240 1428 1111 0010 4023 6093, wpisując w tytule wpłaty: oaza wakacyjna, imię i nazwisko uczestnika oraz sygnaturę przydzieloną przez recepcję, np.: oaza wakacyjna, Jan Kowalski, B23. Zaliczka nie będzie zwracana w przypadku rezygnacji z udziału w rekolekcjach. Natomiast pozostała kwota nie podlega zwrotowi po rozpoczęciu rekolekcji, na które została wpłacona. Centrum Ruchu Światło-Życie nie ma możliwości wystawiania rachunków i faktur. Może jedynie wydać zaświadczenie o udziale w oazie. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt w tej sprawie z recepcją, jeszcze przed rozpoczęciem rekolekcji.

Centrum Ruchu Światło-Życie przyjmuje również zgłoszenia animatorów, którzy chcą podjąć posługę podczas tegorocznych oaz wakacyjnych. Każdy z nich otrzyma indywidualnie kartę zgłoszenia do diakonii.


Wyświetleń: 10699
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x