Rodzinnie z cierpiącym Jezusem

26.03.2013 
Pobierz stronę w formacie PDF

Rodziny z rejonu koszalińskiego Domowego Kościoła przyjechały na swój wielkopostny dzień skupienia (23-24 marca 2013 roku) do Centrum Edukacyjno-Formacyjnego w Koszalinie, aby spotkać się z Człowiekiem z całunu turyńskiego.


Konferencje o całunie turyńskim, prowadzone przez ks. Janusza Bujaka, sprawiły, że z głęboką refleksją weszliśmy w świętowanie Niedzieli Palmowej czyli Męki Pańskiej. Rodzinne przygotowanie palm jeszcze bardziej zintegrowało naszą wspólnotę, a odśpiewany podczas Eucharystii opis Męki Chrystusa wprowadził nas w przeżywanie Wielkiego Tygodnia.
 

Dziękujemy: wszystkim uczestnikom - za obecność, pomoc i posługę, ks. Januszowi - za przekazane treści, ks. Krzysztofowi Włodarczykowi - za posługę w konfesjonale, a ks. Andrzejowi Wachowiczowi - za gościnność.

 

Joanna i Grzegorz Jabłońscy

koszalińska para rejonowa Domowego Kościoła


Wyświetleń: 2038
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x