Fundacja Po Piąte liderem

22.04.2013 
Pobierz stronę w formacie PDF

Podczas Kongresu Polskiej Rodziny, który odbył się 20 kwietnia 2013 roku w Warszawie, przyznano tytuł „Lidera Inicjatyw dla Życia i Rodziny”. Uhonorowano nim osoby, które działają na rzecz obrony życia oraz wspierają rodziny. W gronie wyróżnionych znalazł się Grzegorz Jabłoński, prezes Fundacji Po Piąte.

Rodzina jest dziś niedostrzegana, wręcz spychana na margines, a to przecież podstawowa komórka społeczna. Wraz z przyjaciółmi z fundacji chcemy więc zwracać uwagę na fundamentalne wartości i wspierać rodziny - wyjaśnia Grzegorz Jabłoński i dodaje, że przyznany tytuł jest dla całego zespołu fundacji zaszczytem, ale przede wszystkim wyzwaniem i zobowiązaniem.

Fundacja Po Piąte powstała w lutym 2012 roku. Współorganizuje marsze dla życia i rodziny w Koszalinie i w Kołobrzegu oraz wspiera koszalińską kampanię społeczną „Nasze na zawsze”. Fundację tworzą m.in. członkowie Domowego Kościoła, którzy obecnie zamierzają stworzyć Diecezjalną Diakonię Życia.

Strona Fundacji Po Piąte


Wyświetleń: 2178
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x