Diecezjalna Szkoła Lektora

08.10.2013 
Pobierz stronę w formacie PDF

W roku formacyjnym 2013/2014 będzie kontynuowała swoją działalność Diecezjalna Szkoła Lektora, która została ustanowiona przez biskupa koszalińsko-kołobrzeskiego Edwarda Dajczaka 7 listopada 2011 roku, a od roku 2012 jest włączona w strukturę Diecezjalnego Studium Formacyjnego dla Świeckich.

Kandydaci i kandydatki do funkcji lektora, którzy spełniają wymagania zawarte w Zasadach formacji, powinni być zgłoszeni przez swoich Księży Proboszczów do dnia 10 listopada 2013 roku, wyłącznie za pomocą specjalnej karty zgłoszeniowej, którą po wypełnieniu należy przesłać na adres: Diecezjalna Szkoła Lektora, Centrum Edukacyjno-Formacyjne, ul. Seminaryjna 2, 75-817 Koszalin.

Tegoroczne spotkania formacyjne odbędą się w następujących terminach: 22.-24.11.2013, 28.02.-2.03.2014 i 30.05.-1.06.2014.  Przyjazd w piątek do godz. 17:30, a wyjazd w niedzielę około godz. 13:30. Koszt całorocznej formacji w DSL wynosi 300 zł i jest pokrywany przez parafie zgłaszające kandydatów, w dwóch ratach - po 150 zł - na pierwszym i drugim spotkaniu formacyjnym.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.koszalin.biblista.pl.


Wyświetleń: 2157
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x