Lipie zaprasza

17.10.2013 
Pobierz stronę w formacie PDF

Siostry ze Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej serdecznie zapraszają do domu rekolekcyjnego w Lipiu (gmina Rąbino). Może on pomieścić grupy dzieci i młodzieży do 25 osób, a dorosłych do 19 osób.

Do dyspozycji jest sześć pokoi mieszkalnych, cztery łazienki, duża kaplica, jadalnia i dwa średnie pokoje jako sale spotkań. Na zewnątrz znajduje się obszerne podwórze, boisko do piłki siatkowej i miejsce na ognisko. Walorem miejscowości jest cisza oraz piękne lasy.

Ze swojej strony Siostry mogą służyć pomocą przez towarzyszenie duchowe, animowanie spotkań tematycznych ogólnych i grupowych, modlitw, liturgii godzin, zabaw integracyjnych, animowanie śpiewu oraz wycieczek po okolicy i gier terenowych.

Wspólnota Dzieci Łaski Bożej
Lipie 4, 78-331 Rąbino
tel. 94 364 33 39


Wyświetleń: 4861
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x