Oaza ewangelizacyjna dla małżeństw

06.01.2014 
Pobierz stronę w formacie PDF

W dniach od 7 do 9 lutego 2014 roku w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie odbędzie się oaza ewangelizacyjna dla małżeństw. Jej głównym celem jest doświadczenie miłości Bożej oraz ożywienie wiary i modlitwy dzięki doświadczeniu słowa Bożego i wspólnoty.

Rekolekcje te przeznaczone są szczególnie dla początkujących małżeństw z Domowego Kościoła, czyli rodzinnej gałęzi Ruchu Światło-Życie. Mogą w nich jednak wziąć udział także ci małżonkowie, którzy nie są związani z Oazą, ale poszukują swojej drogi do Boga.

Koszt rekolekcji dla osoby dorosłej wynosi 120 zł, dla dzieci w wieku od 4 do 15 lat - 80 zł; dzieci do 3 lat - za darmo. Zapisy przyjmują Anna i Jacek Todysowie: anna.todys@wp.pl lub tel. 501 709 639.


Wyświetleń: 3533
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x