Piękny czas

28.05.2014 
Pobierz stronę w formacie PDF

W dniach 24-25 maja 2014 roku rodziny Domowego Kościoła z rejonu Szczecinek przeżywały swoje dni wspólnoty. Pod czułą opieką Matki Bożej w Górce Klasztornej wspólnie zgłębiały temat „Narodzić się na nowo w  mocy Ducha Świętego”.

Znaczenie tego zagadnienia przybliżył w swojej konferencji moderator rejonowy – o. Arkadiusz Sojka CSsR. Był również obecny ks. Sebastian Przybyła – moderator kręgu z Bornego Sulinowa. Jak zwykle, był to czas szczególny, zagospodarowany z myślą o Panu Bogu i o wspólnocie, którą On sam powołał. Czas piękny, bo przesycony bliskością Pana w Eucharystii, adoracji Najświętszego Sakramentu i wspólnym rozważaniu słowa Bożego. Czas piękny, bo spędzony wśród rodzin, które wspierają się wzajemnie w dążeniu do świętości, cieszą się swoją obecnością: wspólną kawą, dzieleniem się życiem, spacerami i nocnymi rozmowami. A wszystko to „przyprawione” radosnym śmiechem dzieci, przeplatającym się z udaną zabawą i otulone słoneczną pogodą. Nad całością dni wspólnoty czuwała para rejonowa – Agata i Andrzej Husejkowie, dzięki którym wszyscy mogli doświadczyć tego pięknego czasu.


Wyświetleń: 2608
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x