Zmiana warty w rejonie słupskim

10.06.2014 
Pobierz stronę w formacie PDF

Podczas spotkania kręgu rejonowego Domowego Kościoła w rejonie słupskim, które odbyło się 3 czerwca 2014 roku na plebanii parafii pw. św. s. Faustyny Kowalskiej w Słupsku, wybrana została nowa para rejonowa – Iwona i Paweł Sapowiczowie.

Wybór został dokonany zgodnie z „Zasadami Domowego Kościoła”, czyli spośród trzech zgłoszonych par, w głosowaniu tajnym, przeprowadzonym przez moderatora rejonowego, ks. Marcina Kościńskiego. Iwona i Paweł Sapowiczowie, którzy od 1 września 2014 roku zastąpią Mariolę i Krzysztofa Krawców, są małżeństwem od 22 lat. Mają 20-letniego syna Michała i 15-letnią córkę Kamilę. Mieszkają i pracują w Ustce. Iwona jest położną środowiskowo-rodzinną i pełni funkcję koordynatora centrum medycznego, w którym pracuje. Paweł zaś dba o łączność internetową i telefoniczną w mieście i gminie Ustka. Oboje są doradcami rodzinnymi w parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Ustce oraz animatorami młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. W Domowym Kościele Iwona i Paweł są od 5 lat. Dwukrotnie pełnili posługę pary animatorskiej kręgu. Byli też animatorami na Oazie Rodzin II stopnia, a w lipcu tego roku będą posługiwali jako para animatorska na Oazie Rekolekcyjnej Animatorów Rodzin II stopnia. Oficjalne przekazanie im posługi słupskiej pary rejonowej nastąpi 11 listopada 2014 roku w Koszalinie, podczas Diecezjalnej Pielgrzymki Ruchu Światło-Życie.


Wyświetleń: 2607
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x