Doświadczenie Bożej miłości

24.10.2014 
Pobierz stronę w formacie PDF

Niech będzie Bóg uwielbiony w rekolekcjach ewangelizacyjnych dla rodzin, które odbyły się w dniach od 17 do 19 października 2014 roku w Centrum Charytatywno-Społecznym Caritas Ordynariatu Polowego w Lędowie koło Ustki.

Rekolekcje przeżywało dziesięć wspaniałych małżeństw, dwanaścioro równie wspaniałych dzieci, trzy nieocenione opiekunki, trzy pary animatorskie i ks. Tomasz Tomaszewski. Piszemy "przeżywało", ponieważ wszyscy doświadczaliśmy ogromnego daru Bożej miłości, która wlewała się w nasze serca.

Pan dał nam urokliwe miejsce w ośrodku Caritas, rozpieszczał nas pogodą i pysznym jedzeniem. Czas ten był pełen świadectw działania Boga, który od samego początku zaskakiwał nas swoim pokojem i radością. Był czas na modlitwę, na adorację i spacer nad morzem. Nasze spotkania na konferencjach i w kręgach oraz zamyślenia nad słowem Bożym pokazywały, jak wielkie bogactwo posiada wewnątrz swojego serca każdy z małżonków, którzy przyjechali przeżywać te rekolekcje.

Dziękujemy Bogu za dar wspólnoty, która zawiązała się bardzo szybko i aż szkoda, że tak szybko trzeba było wracać do domu. Jesteśmy przekonani, że Duch Święty w każdym z nas działał z mocą, i prosimy Pana naszego Jezusa Chrystusa, aby owoce tych rekolekcji umacniały naszą więź z Bogiem oraz były kolejnym lub pierwszym krokiem na drodze naszej formacji we wspólnocie Domowego Kościoła.

Dziękujemy za dar służby:

  • naszym dzielnym opiekunkom dla dzieci: Dorocie i Karolinie Szramka, Julii Jakimowicz oraz Ali Górmińskiej – dzięki nim dzieci mogły formować swoje serca w miłości Pana Boga i, tak jak rodzice, przeżywać tematy ewangelizacyjne;
  • parom animatorskim: Ali i Robertowi Broniszom oraz Eli i Arkowi Drozdowskim – za ich otwarcie na wezwanie Pana;
  • ks. Tomaszowi – za trafiające do serca słowa, które wskazywały właściwy kierunek naszych rozważań.

Violetta i Mirosław Latkowscy
para prowadząca


Wyświetleń: 2257
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x