YOUCAT LIFE

07.02.2017 
Pobierz stronę w formacie PDF

Kochana młodzieży!

Proponujemy Wam piękny czas rekolekcji pod hasłem YOUCAT LIFE, podczas których będziemy rozważać takie zagadnienia jak młodość, piękno duchowe i fizyczne, relacje damsko-męskie, a patrzeć będziemy na te tematy przez pryzmat wiary i miłości.  Będzie to Wasz czas, dla Was i o Was! Zapraszamy serdecznie !

1) Rekolekcje odbędą się w dwóch terminach: dla dziewcząt – 24-26 marca 2017 roku, dla chłopców – 31 marca-2 kwietnia 2017 roku w Domu Rekolekcyjnym Caritas pw. Aniołów Stróżów w Kołobrzegu. Rekolekcje przeznaczone są dla młodzieży od trzeciej klasy gimnazjum.

2) Zgłoszenia na rekolekcje przyjmowane będą do 3 marca br. lub do wyczerpania miejsc, tylko za pomocą formularza zgłoszeniowego, który jest umieszczony poniżej. Na wskazany w formularzu adres e-mail zostanie wysłana karta uczestnika, którą należy wydrukować, dokładnie wypełnić i zabrać ze sobą na rekolekcje.

3) Koszt rekolekcji to 100 zł. Całą kwotę należy wpłacić do 15 marca br. na konto Centrum Ruchu Światło-Życie Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, nr 63 1240 1428 1111 0010 4023 6093, wpisując w tytule wpłaty imię i nazwisko uczestnika. Wpłata nie będzie zwracana w przypadku rezygnacji z udziału w rekolekcjach.

4) Pytania dotyczące rekolekcji należy kierować do Diecezjalnej Diakonii Życia  Ruchu Światło-Życie – tel. 512 562 623.


Informacje na plakacie


Formularz zgłoszeniowyDane uczestnika


Dane osoby zgłaszającej


Wyświetleń: 436
 
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
  • Tomasz Budrewicz: Serdeczne pozdrowienia dla x. Zbyszka, Sióstr z Lipia i dla całej oazowej wspólnoty. Super strona! Tak trzymać:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x