Nowy Moderator Diecezjalnej Diakonii Liturgicznej

01.10.2017 
Pobierz stronę w formacie PDF

Z radością przedstawiamy nowego Moderatora Diecezjalnej Diakonii Liturgicznej - ks. dr Piotr Pękul wykładowca liturgiki w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie, członek Komisji ds. kultu Bożego II Synodu Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, przewodniczący zespołu synodalnego muzyków kościelnych i moderator parafialny wspólnoty oazowej w koszalińskiej katedrze.

Z serca dziękujemy dotychczasowemu, wieloletniemu Moderatorowi Diecezjalnej Diakonii Liturgicznej ks. dr. Jackowi Lewińskiemu za jego posługę.


Wyświetleń: 1460
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x