Warsztaty pisania ikon

28.02.2018 
Pobierz stronę w formacie PDF

Zapraszamy tych, którzy chcieliby spróbować napisać własną ikonę, wchodząc w świat ikon zarówno od strony praktycznej, teoretycznej, jak i w sposób duchowy. Mamy nadzieję, że warsztaty pozwolą uczestnikom doświadczyć piękna i głębi kontemplacji przy zmaganiu się z formą oraz materią deski, kredowego gruntu i pigmentów. Patronką warsztatów będzie Bogurodzica Maryja, gdyż to Jej wizerunek będziemy z miłością „pisać”.

W dniach 15-22 lipca 2018 r. w Lipiu odbędą się warsztaty ikonopisania dla początkujących.

W ramach warsztatów każdy uczestnik własnoręcznie wykona ikonę Matki Bożej, zdobędzie podstawową wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne oraz będzie miał możliwość wejścia w duchową przestrzeń towarzyszącą powstawaniu ikon.

Koszt: 750 zł

Zgłoszenia: 504 182 970 lub mkozlowska@koszalin.oaza.pl.

Więcej informacji: http://lipie.oaza.pl/aktualnosci/warsztaty-pisania-ikon/


Wyświetleń: 842
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x