Warsztaty Diecezjalnej Diakonii Muzycznej

14.09.2018 
Pobierz stronę w formacie PDF

Diakonia Muzyczna Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej rozpoczyna nowy rok formacyjny!

Organizowane są warsztaty przygotowujące do posługi na XXV Diecezjalnej Pielgrzymce Ruchu Światło-Życie w Koszalinie (10.10.2018).

Zapraszamy amatorów, zawodowców, solistów, instrumentalistów, słowem wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje talenty oraz uwielbiać Boga muzyką.

Będziemy pracować nad emisja głosu oraz uczyć się pieśni różnych pieśni. Czas dla drugiego człowieka, jak i czas dla ducha, to nieodzowne części naszych warsztatów.

Warsztaty odbędą się w parafii pw. NNMP w Szczecinku od 19 do 21 października, następnie spotkamy się dzień przed Pielgrzymką już w Koszalinie.
Koszt wynosi 15 zł
Nocleg zagwarantują nam rodziny z parafii.
Ostateczny termin zgłoszeń to 12.10.2018 r.

Zgłoszenia oraz pytania proszę kierować do Antoniny Janik (787-239-841, janikantonina9@gmail.com)


Wyświetleń: 479
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x