Przekazanie posługi w dwóch rejonach DK

15.11.2018 
Pobierz stronę w formacie PDF

Nowa para rejonowa DK Rejon Szczecinek:
Justyna i Leszek Arsobowie w Domowym Kościele są od 6 lat. Przeżyli rekolekcje I st i II st oraz ORARY I st i II st. Z Ruchem Światło -Życie są związani od wielu lat, ponieważ formowali się w gałęzi młodzieżowej i tam przeżyli podstawową formację. Posługiwali również w diakoniach muzycznej, rekolekcyjnej i diakoni życia. Są 13 lat po ślubie, wychowują troje dzieci. Leszek pracuje jako tłumacz przysięgły, a Justyna jako psycholog.
Nowa para rejonowa DK rejon Wałcz:
Barbara i Robert Kur są małżeństwem z 27- letnim stażem, a w Domowym Kościele są od 2012 roku i posiadają pełną formację podstawową. Formują się w kręgu przy parafii pw. św. Antoniego. Są małżeństwem zaangażowanym w ewangelizację małżeństw i przygotowanie grup młodzieży do sakramentu bierzmowania.


Wyświetleń: 609
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x