Aktualności

Na dobry początek

16.09.2019

Rejon Wałecki Domowego Kościoła rozpoczął nowy rok formacyjny bardzo aktywnie: 31sierpnia jego członkowie spotkali się na Eucharystii i agapie, a już tydzień później wydatnie wspomogli organizatorów VI Marszu dla Życia i Rodziny, który przeszedł ulicami Wałcza.

»

Miłość ma krótki termin ważności

16.04.2019

W ostatni weekend marca 2019 r. para rejonowa, Justyna i Leszek Arsoba, zaprosili rodziny z Domowego Kościoła Rejonu Szczecinek na dni skupienia i wspólnoty. Miejsce nie byle jakie, bo u stóp Pani Skrzatuskiej, w diecezjalnym sanktuarium.

»

Wielkopostny Dzień Wspólnoty Rejonu Wałeckiego.

25.03.2019

"Zaprosić na drogę – w służbie ewangelizacji" -pod takim hasłem 17 marca 2019 r. odbył się Wielkopostny Dzień Wspólnoty Rejonu Wałeckiego.

»

Rekolekcje Domowego Kościoła

21.02.2019

Serdecznie zapraszamy Rodziny Domowego Kościoła do wzięcia udziału w rekolekcjach letnich.

»

Przekazanie posługi w dwóch rejonach DK

15.11.2018

Nowa para rejonowa DK Rejon Szczecinek:
Justyna i Leszek Arsobowie w Domowym Kościele są od 6 lat. Przeżyli rekolekcje I st i II st oraz ORARY I st i II st. Z Ruchem Światło -Życie są...

»

Rozpoczęcie roku formacyjnego w rejonie wałeckim

12.09.2018

Uroczyste rozpoczęcie roku pracy 2018/2019 rejonu wałeckiego Domowego Kościoła odbyło się 1 września 2018 roku o godzinie 13.30  w kościele św. Antoniego. Zapraszamy do przeczytania relacji i obejrzenia galerii!

»

Oaza Rodzin u Matki Cierpliwie Słuchającej

15.08.2017

W dniach od 30 lipca do 15 sierpnia 2017 roku w Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie (diecezja zielonogórsko-gorzowska) odbyła się Oaza Rodzin I stopnia.

»

Nowi odpowiedzialni w Domowym Kościele

25.06.2017

Nową parą diecezjalną Domowego Kościoła w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej zostali wybrani Iwona i Paweł Sapowiczowie, nowymi parami rejonowymi w rejonie pilskim – Katarzyna i Mirosław Walczakowie, a w rejonie słupskim – Beata i Leszek Arcimowiczowie.

»

Oazowa sesja o pilotowaniu

10.06.2017

W Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie w dniach od 28 kwietnia do 3 maja 2017 roku odbyła się sesja o pilotowaniu nowych kręgów Domowego Kościoła - gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie. 

»

Dialog małżeński

02.08.2016

Od 30 września do 2 października 2016 roku w Łącku (dekanat Ustka) rejon słupski Domowego Kościoła organizuje rekolekcje dla małżeństw poświęcone dialogowi małżeńskiemu.

»
1234567
Strona 1 z 7, wyświetlono pozycje od 1 do 10, łącznie pozycji: 65.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x