Aktualności

Rodzinnie z cierpiącym Jezusem

26.03.2013

Rodziny z rejonu koszalińskiego Domowego Kościoła przyjechały na swój wielkopostny dzień skupienia (23-24 marca 2013 roku) do Centrum Edukacyjno-Formacyjnego w Koszalinie, aby spotkać się z Człowiekiem z całunu turyńskiego. 

»

Zatrzymaj się i żyj!

02.01.2013

Brak zatrzymania jest często powodem kolizji kolejowo-drogowych. Dzisiaj życie pędzi szybciej niż pociąg. Jeżeli nie chcemy doprowadzić do kolizji w naszych rodzinach, to powinniśmy posiąść umiejętność zatrzymywania się.

»

Ruch na Roli

22.09.2012

W drugi weekend września rozpoczęliśmy kolejny rok pracy Domowego Kościoła w naszej diecezji. Był to jednocześnie dzień skupienia dla wszystkich odpowiedzialnych. Dla nas, piszących te słowa, był to czas łaski. Oboje cieszyliśmy się z miejsca i z ludzi, którzy zapragnęli do tego miejsca przybyć.

»

Audiobooki dla taty

04.08.2012

Pomysłem na miłe zaskoczenie każdego Taty mogą być książki i audiobooki przygotowane specjalnie z myślą o ojcach. Seria PRZYGODA BYCIA OJCEM składa się z trzech części skierowanych do ojców przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym i nastolatków.

»

Relacja z Mediolanu

12.06.2012

W poniedziałek 28 maja spod dworca PKP w Koszalinie wyruszył do Mediolanu na spotkanie z Ojcem Świętym jeden autokar pielgrzymów naszej diecezji. Byli z nami także pielgrzymi z Wrześni i Szczecina. Pierwszym przystankiem jest Sanktuarium Matki Bożej Królowej Bawarii w Altötting.

»

Pytania do Papieża

08.06.2012

Delegacja Domowego Kościoła z naszej diecezji brała udział w VII Światowym Spotkaniu Rodzin, które odbywało się tym razem w Mediolanie. Papież Benedykt XVI udzielił podczas niego odpowiedzi na pytania zadawane przez rodziny i narzeczonych.

»

Próba redefinicji pojęcia płci

22.05.2012

W najbliższych godzinach i dniach ważyć się będą losy ewentualnego podpisania przez Polskę Konwencji Rady Europy w sprawie zapobiegania i zwalczania przemocy wobec kobiet
 i przemocy domowej.

»

Finanse w rodzinie

24.04.2012

Spotkanie „Finanse w rodzinie” to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wolności finansowej. Przeznaczone jest zarówno dla bogatych, jak i biednych, dla pracowników i pracodawców, dla biznesmanów i bezrobotnych, dla tych wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat zarządzania rodzinnymi finansami.

»

Pielgrzymka do Kalisza

23.04.2012

W Kaliszu odbędzie się XV Ogólnopolska Pielgrzymka Rodzin Domowego Kościoła. Słowem życia na pielgrzymowanie jest fragment z Listu do Galatów: Wy zatem, bracia, powołani zostaliście do wolności. Tylko nie bierzcie tej wolności jako zachęty do hołdowania ciału, wręcz przeciwnie, miłością ożywieni służcie sobie wzajemnie! (Ga 5,13)

»

Odsłonięcie pomnika

14.03.2012

Pomnik Dzieci Utraconych w Koszalinie zostanie uroczyście odsłonięty i poświęcony 24 marca w Narodowy Dzień Życia i w przeddzień obchodzonego w Kościele katolickim Dnia Świętości Życia.

»
1234567
Strona 4 z 7, wyświetlono pozycje od 31 do 40, łącznie pozycji: 65.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x