Aktualności

Domowy Kościół na Pielgrzymce

20.11.2011

Dzisiejszy odcinek "Barki" po części poświęcony jest ostatniej Diecezjalnej Pielgrzymce Ruchu. Kilka wywiadów udzieliły programowi małżeństwa z Domowego Kościoła. Małżonkowie mówią o samym Ruchu, jak i o przeżywania więzi małżeńskiej na drodze Domowego Kościoła.

»

Samochodowa Randka Małżeńska

24.10.2011

Potem kino kawiarnia i spacer w księżycową letnią noc... śpiewał amant przedwojenego kina Eugeniusz Bodo. Parafrazując słowa tej piosenki można by zaśpiewać iż: "Umówiłem się z nią na 5-tą", a potem zabiorę ją na przejażdżkę samochodem po okolicy. 

»

Dalej, wyżej, głębiej

30.09.2011

Kiedy kilka lat temu poznaliśmy Celinkę i Edwarda, z ludzkiego punktu widzenia dzieliło nas chyba wszystko: pokolenia, doświadczenie Ruchu, wreszcie doświadczenie wiary. Przez lata nie wiedziałam, że Edward jest profesorem na Politechnice, widziałam za to, że zazwyczaj pierwszy chwytał miotłę. 

»

Rozwód? Przemyśl to!

29.09.2011

Od 21 września spot "Bajka" emitowany jest kilka razy dziennie w TVP1, TVP2 i TVP INFO! Wszystkim, którzy włączyli się w akcję wysyłania protestów przeciwko wstrzymaniu tego spotu w telewizji jeszcze raz serdecznie dziękujemy. 

»

Krąg diecezjalny w Białogardzie

25.09.2011

W sobotę 24 września 2011 r., swoje pierwsze spotkanie w nowym roku formacyjnym odbył krąg diecezjalny. Ewa i Zbyszek Lange, nowa para diecezjalna, zaprosili do swojej rodzimej parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Białogardzie. 

»

Nowy numer Listu

18.09.2011

Mija rok od podjęcia posługi pary krajowej przez Beatę i Tomasza Strużanowskich. Zainspirowani wieloma rozmowami, spotkaniami, obserwacjami oraz listami i opiniami członków wspólnoty, stawiają oni diagnozę, która jest zarazem programem formacji, zadaniem na najbliższy czas. 

»

Rajskie klimaty

15.09.2011

W dniach 10-11 września w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej odbyło się podsumowanie pracy rocznej Domowego Kościoła. Była tam i nasza delegacja w składzie: Agnieszka i Radosław Orłowscy, Ewa i Zbigniew Lange oraz ks. Zbigniew Woźniak. 

»

„Słuchać Pana w Kościele ”

09.09.2011

Pod takim hasłem, a zarazem tematem roku, rodziny z Domowego Kościoła w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej spotkały się na rozpoczęciu nowego roku pracy 2011/12. Spotkanie zorganizowane zostało przez członków wspólnoty z rejonu Wałcz.

»

Nowa Para Diecezjalna

08.09.2011

W głosowaniu, które miało miejsce już kilka miesięcy temu, nową parą diecezjalną Domowego Kościoła wybrano Ewę i Zbigniewa Lange. Ten ostatni czas wprowadzani byli oni w swoje obowiązki w naszej diecezji. Od września podejmują już je w pełni.

»

Po rekolekcjach w Koniakowie

01.09.2011

Po tegorocznych rekolekcjach rodzin, zorganizowanych przez Domowy Kościół, z pomocą dwóch naszych par animatorskich, napłynęło wiele podziękowań. Chcemy się nimi z Wami podzielić, ciesząc się raz jeszcze łaską tego czasu.

»
1234567
Strona 6 z 7, wyświetlono pozycje od 51 do 60, łącznie pozycji: 65.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x