Aktualności

Rozpoczęcie roku formacyjnego DK w diecezji

01.09.2011

W najbliższą sobotę (3.09.2011 r.) przeżywać będziemy diecezjalne rozpoczęcie roku pracy w kręgach rodzin pod hasłem: "Słuchać Pana w Kościele". Spotkamy się w parafii pw. Trójcy Świętej w Róży Wielkiej k. Wałcza.

»

Sesja o pilotowaniu kręgów DK - świadectwa

18.08.2011

Ks. Andrzej Wachowicz oraz Maria i Ryszard Karolewscy prowadzili w te wakacje sesję o pilotowaniu kręgów DK. Sesja odbyła się w Ostrowie k. Karwii, w budowanym domu parafialnym, który stał się na ten czas ośrodkiem rekolekcyjnym. 

»

Utraceni, czy wniebowzięci?

16.08.2011

Zakończyła się druga kwesta na rzecz budowy Pomnika Dzieci Utraconych w Koszalinie. Podczas tej zbiórki udało się zebrać ponad 4 tysiące złotych. Zapraszamy do odwiedzania profilu kampanii „Nasze na zawsze” na Facebooku. Inicjatywa ma już sporo przyjaciół.

»

Biskup zaprasza rodziny

02.08.2011

Tradycją naszej diecezji jest Pielgrzymka Rodzin na Górę Chełmską, organizowana co roku w Uroczystość Wniebowzięcia NMP. W związku z tym wydarzeniem, biskup diecezjalny przesyła wszystkim rodzinom swoje zaproszenie. Jego treść zamieszczamy poniżej.

»

List Kręgu Centralnego DK na rok 2010/2011

22.07.2011

Tegoroczny list kręgu centralnego powstał w radosnym czasie beatyfikacji Jana Pawła II – papieża, który szczególnie mocno zaakcentował prawdę o sakramentalnym wymiarze małżeństwa i niezastąpionej roli rodziny w życiu społeczeństwa, narodu i państwa.

»
1234567
Strona 7 z 7, wyświetlono pozycje od 61 do 65, łącznie pozycji: 65.
 

Kalendarium

Najnowsze zdjęcia

Księga gości

  • Ela: Również przesyłam serdeczne uściski i życzenia wielu łask Bożych dla całej wspólnoty, KS.Zbigniewa, wspaniałych sióstr Grażynki , Małgosi i Asi oraz moich przyjaciół z Oazy.Niech Pan Was prowadzi
  • Grazyna Ulikowska z domu Karamara: Szczęść Boże!!! Błogosławieństwa i mocy w głoszeniu słowa! Z łezką w oku przeglądam strony i wspominam swoją pierwszą oazę w Wierzchowie w 1974r., potem w Mszanie Górnej i Dursztynie. Moc słow i katecheza stały się dla mnie przewodnikiem w życiu. Jestem wdzięczna, że dane było mi uczestniczyć w tych wydarzeniach. Serdecznie pozdrawiam i życzę błogosławieństwa Bożego w pracy .
  • Faustyna : Najlepsza oazowa strona ! :) Oby tak dalej ! :) Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa Bożego !:)
wpisz się

Facebook

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania z poszczególnych funkcji oraz w celu odbierania danych statystycznych o oglądalności, z których korzysta tylko redakcja serwisu. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, co jednak może spowodować nieaktywność niektórych funkcji serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie "cookies", zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x